M-WET Przychodnia Weterynaryjna

M-WET Przychodnia Weterynaryjna
czynne Pon.-Pt. 10.00-18.00 - Sobota 10.00-14.00
Masz problem z twoim zwierzęciem?
Zadzwoń teraz: +48 601 812 521

O Przychodni

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Zasady polityki prywatności, które są określone poniżej dotyczą tylko strony www.mwet.pl.

Korzystając ze strony www.mwet.pl akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Przychodnia Weterynaryjna M-Wet zarządzająca stroną www.mwet.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie, aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z Przychodnią Weterynaryjną M-Wet poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego. Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych, które są używane przez Przychodnię Weterynaryjną M-Wet do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.

Strona www.mwet.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich klientów innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo. Dane osobowe użytkowników traktowane są przez Przychodnię Weterynaryjną M-Wet jako dane poufne. Każdy użytkownik witryny www.mwet.pl ma prawo do wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych. Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są przetwarzane na podstawie art. 6 i innych przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO).

Przychodnia Weterynaryjna M-Wet dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.mwet.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie. Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale tzw. dane techniczne na przykład: adres IP, informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.
tagi: Gabinet, Przychodnia Weterynaryjna, weterynarz, Mława, adopcja psów, adopcja kotów, rtg, usg, laser, badania laboratoryjne, morfologia, psy, koty, gołębie, leki, brit care, royal, eukanuba, specjalista, mikroczipy, paszporty, znakowanie zwierząt, ekg, Tomasz Murawski, chirurg, leczenie stacjonarne zwierząt, hotel dla kotów.